Rezervácie 2021 spustené...


Jednou z leharo-noviniek pre túto sezónu sú fungel nové elektrické rozvody priamo na každú parcelu.

Nemusíte sa trápiť s predlžovačkami, ani s tým, či vám pri fénovaní vlasov "nebuchne" kávovar. Každá parcela má vlastný 16-ampérový istič, čiže sa nestane ani to, že si sused zapne jacuzzi a celý kemp bude bez prúdu. 


Ak vás zaujíma, koľko ktorý spotrebič "žerie", alebo si chcete vyrátať, koľko zásuviek môžete súčasne zamestnať, čítajte ďalej ...

OTVORENÉ CELOROČNE

Nový Leharo-plánik je na svete! Parcely sme farebne odlíšili podľa veľkosti. Ich počet je limitovaný, preto je vždy lepšie urobiť si rezervačku, aby sa vám ušla taká, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Každá parcela má vlastnú 16 ampérovú prípojku na elektrinu a pitnú vodu, ku ktorej sa môžete aj napriamo napojiť. Žiadne dlhé predlžovačky, ani bandasky na vodu teda potrebovať nebudete. V najbližších dňoch budú dokončené aj spoločné sociálne zariadenia (2x sprcha, 6x wc), ktoré vám budú k dispozícii hneď ako to opatrenia dovolia.
Ceny na parcelách L a M ostávajú také isté ako minulý rok (19e/noc), parcely XL budú za 25e/noc.
Niekoľko rezervácii na leto už máme, preto netreba čakať a začať plniť diáre krásnymi prázdninovými plánmi. Poďte na to. Nič to nestojí, storno neúčtujeme :)

Po nekonečnom čakaní na uvoľnenie proti-epidemických opatrení, sa od 19.apríla konečne môžeme spoločne stretávať! 

Síce stále s obmedzeniami, ale tešíme sa aj z toho :) Spoločné wecká a sprchy ostávajú zatiaľ ešte zavreté, no parcely vás už nedočkavo "vyzerajú". 

Lock-downový čas sme využili na práce a vylepšenia nášho miesta, ktoré sa čím ďalej, tým viac začína podobať na kemp. Dúfame, že sa prídete na naše novinky pozrieť a budú sa vám páčiť. 

Do skorého stretnutia, priatelia! Tešíme sa na vás. 

Takýto bol náš leha-ROK 2020


Čo priniesol prelom rokov 

2020-2021 ?

V polovici decembra sme v našom campingu dokončili práce na nových prípojkách elektriky a vody pre všetky parcely (žiadne predlžovačky, hadice, kanistre na vodu... jupii), čo si vyžiadalo aj ich terénne úpravy. 

Práce v leharo campingu síce budú ešte nejaký ten čas pokračovať, ale všetky výkopy už sú úspešne zasypané a parcely pripravené prichýliť vaše karavany aj počas zimných dní. 

S ohľadom na vašu, ale aj našu bezpečnosť, vás pred príchodom k nám, prosíme:


  • Dodržiavajte všetky nariadenia úradu verejného zdravotníctva. Dodržiavame ich aj my.
  • Skontrolujte si zásobu plynu. V zimných mesiacoch ide kúrenie o niečo väčšie "bomby", preto je ideálne mať bomby aj do rezervy :)
  • Nezabudnite si pribaliť snežné reťaze (ak nedisponujete pohonom 4x4). Všetci vieme, aké býva počasie v horách premenlivé a zjazdnosť sa mení zo dňa na deň. Radšej nepríjemnostiam predchádzajme a nechajme traktoristov sviatkovať :) Pri teplotách nad nulou skôr ako reťaze využijete gumáky. 
  • Dobrá nálada je pre každú dovolenku nevyhnutnosťou. Túto vám ako jedinú pri príchode skontrolujeme. Zvyšné zodpovednosti necháme na vás. Určite to zvládneme :)

Elektrické prípojky sú dostupné pre obmedzené množstvo karavanov, vodovodné na požiadanie pri teplotách nad nulou. Sociálne zariadenia v mimosezóne mimo prevádzky.

Ak nechcete podupkávať pred kempom a čakať na otvorenie brány, pred príchodom sa nám, prosím, včas ozvite.

Tešíme sa na vás.While we prepare for You 

- Leharo camping -

Let us offer you pitches for rent to park your caravans or mobile homes. Minimal size of the plot is 150 m2.

The parcels for rent have direct electrical and drinkable water connection and wastewater service. 

(One common toilette and shower available)

All pitches have panoramic views of the High Tatras.

We value our guests´ privacy while visiting us, therefore the number of the pitches in the campsite is limited. The position and an access to Leharo camping is highly attractive. It spreads on a beautiful meadow, located in the village of Stará Lesná, in between its inhabited part and the hotel part. There are plenty of restaurants, swimming pools, wellness and other activities in a walking distance. The location offers perfect possibilities for cycling, hiking, skiing, etc. but we will be delighted if you come to us "just" to relax. In fact, do You know what is the casual meaning of "leharo"? It is relief, chill, rest... Nature surrounding the campsite will provide you with all the necessary - peace and quiet. There is a spring of Studený Potok (stemming up high in the mountains and collecting water from the waterfalls) running directly under the campsite and it will cool You down perfectly on hot summer days. 

Don´t be surprised when meeting our regular dear-deer guests and be aware when spotting the storks circling above Your heads. An old legend says that the storks bring babies and we have had some three storks landing at the place already :D In addition, the panorama of the High Tatras is really calming, Lomnicky Peak will be your direct companion at Your coffee-breaks. Make sure You do not forget to pack your binoculars... And if You still do, we will be happy to borrow You ours.


Kým pre Vás pripravíme

- Leharo camping -


Ponúkame Vám na prenájom parcely o  veľkosti "S" 70 m2 až po "XL" parcely o veľkosti 150 m2 na parkovanie Vášho karavanu.

Parcely určené na prenájom disponujú elektrickou, vodovodnou a kanalizačnou prípojkou.

(jedna spoločná sprcha a wc k dispozícii)

Všetky parcely disponujú  panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry.

Dbáme na to, aby ste mali pri návšteve u nás dostatok súkromia a počet miest v kempe je teda limitovaný. Dostupnosť aj poloha Leharo campingu je vysoko atraktívna, na krásnej lúke, ktorá sa nachádza v obci Stará Lesná, zhruba v strede medzi jej obývanou časťou a hotelovou časťou. V pešej dostupnosti je teda množstvo reštaurácií, bazénov, wellness, či ďalšieho vyžitia. Lokalita ponúka dokonalé podmienky pre cyklotúry, turistiku, lyžovanie, avšak bude nám potešením ak si prídete k nám "iba" oddýchnuť. Je dosť možné, že na všetky výdobytky civilizácie si u nás za celý svoj pobyt ani nespomeniete. Lúka hraničí s terestrickým biorkoridorom, takže okolitá príroda Vám poskytne idylku kľudu a pohody. Takisto hraničíme s ochranným pásmom astronomického ústavu čím je u nás v noci zabezepečené nerušené pozorovanie nočnej oblohy ....

V horúcich letných dňoch sa môžete ísť schladiť do Studeného potoka (ten pramení vysoko v horách a vodu zbiera aj zo Studenovodských vodopádov), ktorého prameň žblnkoce priamo pod kempom. Nie je vylúčené, že budete mať šťastie zahliadnuť naše verné návštevníčky srnky, či krúžiť nad campingom bociany. No a navyše panoráma Vysokých Tatier pôsobí skutočne ukľudňujúco, Lomnický štít bude Vaším priamym spoločníkom pri káve. Nezabudnite si teda zbaliť ďalekohľad...