Ika-tika-elektrika

11.12.2021

Takto pred rokom, sme pre vás dokončili nové elektrické prípojky. Počas sezóny sme ich vystavili záťažovému testu, odskúšali sme, koľko toho utiahnu, či zvládnu aj mega-nápory kúrenia a klimatizácií v kombinácii s ostatnými spotrebičmi a či to ističe "ustoja".
Každá parcela má pre svoju prípojku vlastný elektromer aj vlastný istič.

S našimi novými 16 ampérovými "skrinkami" vás vôbec nemusí trápiť, či vám pri fénovaní vlasov "nebuchne" kávovar. Nestane sa ani to, že si sused zapne vírivku a celý kemp bude bez prúdu.

Garantujeme vám maximálny komfort používania viacerých elektrospotrebičov bez obáv, či to utiahnu ističe.

Energetické nároky a požiadavky mávate rôzne. Niektorí nepotrebujete elektriku vôbec a vystačíte aj pár dní s vlastným solárom, niektorí sa rozšupnete a natočíte aj 30kwh/noc.
Vás, ekologicky-úsporných, sme sa rozhodli odmeniť a cenu za elektrinu zmeniť z paušálnej na cenu podľa spotreby.
Priemerná spotreba elektriny na používanie bežných spotrebičov (chladnička, svietenie, čerpadlo...) v karavane je cca 2-3kwh/noc, čo vás bude stáť necelé 1 euro. Ak máte radi teplučko a plynové bomby nie sú "pre vás", pripravte si euríčok viac.

Cenu za prenájom parcely nemeníme. #Elektrina bude ale účtovaná zvlášť, v cene parcely nebude zahrnutá vôbec.

Ak vás zaujíma, koľko ktorý spotrebič orientačne zožerie a ako si spočítať, koľko spotrebičov môžete mať zapnutých súčasne, kliknite u nás na webe a môžete si to naštudovať v krátkom článku.

Potešilo vás, že konečne nemusíte platiť za elektrinu, ktorú nepoužívate alebo Vám paušál vyhovoval ?