— O nás —

Čo sme zač? V prvom rade sme fanúšikmi kempovania. Pred pár rokmi sme sa rozhodli premeniť našu lúku pod Tatrami na útočisko pre našich kolegov-karavanistov.

Svoj mini-kemp budujeme s láskou, postupne, svojpomocne a v rámci časových a finančných možností našej rodiny. Momentálne máme okrem parádnej panorámy Vysokých Tatier k dispozícii prípojky na elektrinu, pitnú vodu a výlevku ako na šedú vodu, tak aj pre chemické WC. Pre detváky je pripravené mini ihrisko s mega trampoškou.

Plánov máme viac než dosť :)

N️áš rodinný projekt sme nazvali #leharocamping, pretože by sme chceli, aby si každý u nás oddýchol a načerpal energiu, ktorej nikdy nie je dosť a užil si svoju dávku lehára. Keďže máme tri školopovinné deti a aj ďalšie pracovné povinnosti, práce na kempe prebiehajú často "leháro" tempom, prioritne budujeme veci nevyhnutné a postupne zveľaďujeme ostatné. 

Je to srdcová záležitosť a snažíme sa, aby práce nijako, resp. čo najmenej obmedzovali našich hostí. Nie je naším cieľom napratať lúku na prasknutie - skôr ideme filozofiou "menej je viac". Počet miest v kempe je limitovaný, takže o svoje súkromie a pohodlie sa obávať vôbec nemusíte. S nikým sa oň deliť nebudete (ak nechcete), parcely sú dostatočne priestranné aj pre karavany väčších rozmerov.

Okolitá príroda idylku kľudu a pohody len umocňuje, no napriek tomu, civilizácia - ak by niekomu veľmi chýbala - je na dosah
❤️
Trpezlivosť a podporu každého jedného z vás si veľmi veľmi vážime a ďakujeme za ňu. Radi sa s Vami postretáme aj osobne.


A toto o nás písali v mesačníku Mama a ja 8/2019

Ak ste u nás boli a chcete nám dať vedieť, ako sa vám páčilo, prípadne máte pre nás nejaké nápady na vylepšenie - sem s nimi. Potešíme sa každej spätnej väzbe.  Link na vašu recenziu.