zariadenie kempu

Okrem základného vybavenia, ako je výlevka chemického wc a šedej vody pre karavany, disponujeme v Lehare umývarkou riadu, chladničkou a práčkou pre našich hostí. 

Leharo síce nie je priestorovo veľké, ale o to bohatšie je na zážitky. Nemusíte mať žiadne obavy, že by sa vaše detváky u nás nudili. 

K dispozícii máme na začiatok mega-trampolínu, pieskovisko s hračkami, šmykľavku, futbalové ihrisko, streetbalový kôš, bedminton, šarkany, bublifuky, kriedy. 

Používanie detského ihriska a trampolíny je výlučne na vaše vlastné riziko. Maximálne 2 deti (do 150kg) bez topánok (jedla, zvierat a iných predmetov) na trampolíne.

Dozrite, prosím, na vaše ratolesti a aj na to, aby po použití požičané hračky nepoškodené odložili naspäť na svoje miesto.

Ideálnym ihriskom pre malých aj veľkých býva celoročne aj naša "Leharo pláž" s priezračnou vodou priamo z horskej bystriny - Studeného potoka. 

Názov potoka nie je náhodný - vezmite uterák a poďte sa presvedčiť. Otužilci teplotu vody chvália a deťom nevadí :)

Čo môže byť lepšie ako zohriať sa a zrelaxovať po túre vo vyhriatej sauničke priamo na vašej parcele?! Ak si trúfate, schladiť sa môžete priamo v Studenom potoku.

Sauna funguje na tuhé palivo a teplota sa dá regulovať tak, že je vhodná pre všetkých. Detičky si totiž zvyknú saunovanie užiť tiež.

Mobilnú saunu vieme kedykoľvek pristaviť a pripraviť pre vás priamo na parcelu na čas, ktorý vám vyhovuje. V saune vám zakúrime, prevoniame esenciálnymi olejmi a aj plachty požičiame. Zdravotné benefity - tie máte od nás grátis :)

Sauna býva v niektorých dňoch na "roztrhanie", preto rozhodne odporúčame rezervovať si ju vopred.

Občerstvovacích zariadení je v pešej dostupnosti kempu hneď niekoľko - v bezprostrednom susedstve (cca 150m) bufet s nápojmi a domácim občerstvením. 

10 minút peši to od nás trvá do novo-otvorenej výbornej reštaruácie Famosa, ktorú takisto odporúčame. Pri tejto reštaurácii je naviac veľké detské ihrisko pre Vašich malých hladošov. 

Obidve miesta disponujú aj sedením na terase, preto nič nebráni ani návšteve so psíkmi. Sú otvorené denne do 22,00 (kuchyňa zatvára skôr).


Odpad sa v Lehare dôkladne separuje (vrátane bio odpadu). Ďakujeme, že sa podieľate. 

Odpadkové koše a nádoby na recyklovaný aj bio odpad nájdete na označenom mieste.

Objemnejší odpad (ako napr. veľké kartóny, polámaný kempingový nábytok, nafukovačky, atď.) si prosím, odvezte so sebou.

Najmä v noci, vás prosíme, aby ste nenechávali zvyšky potravy ani svoje odpadky voľne dostupné ani okolo svojich karavanov -  eliminujeme návštevu zveri.