zariadenie kempu

Okrem základného vybavenia, ako je výlevka chemického wc a šedej vody pre karavany, disponujeme v Lehare umývarkou riadu, chladničkou a práčkou pre našich hostí. 

Leharo síce nie je priestorovo veľké, ale o to bohatšie je na zážitky. Nemusíte mať žiadne obavy, že by sa vaše detváky u nás nudili. 

K dispozícii máme na začiatok mega-trampolínu, pieskovisko s hračkami, šmykľavku, futbalové ihrisko, streetbalový kôš, bedminton, šarkany, bublifuky, kriedy. 

Používanie detského ihriska a trampolíny je výlučne na vaše vlastné riziko. Maximálne 2 deti (do 150kg) bez topánok (jedla, zvierat a iných predmetov) na trampolíne.

Dozrite, prosím, na vaše ratolesti a aj na to, aby po použití požičané hračky nepoškodené odložili naspäť na svoje miesto.

Ideálnym ihriskom pre malých aj veľkých býva celoročne aj naša "Leharo pláž" s priezračnou vodou priamo z horskej bystriny - Studeného potoka. 

Názov potoka nie je náhodný - vezmite uterák a poďte sa presvedčiť. Otužilci teplotu vody chvália a deťom nevadí :)

Čo môže byť lepšie ako zohriať sa a zrelaxovať po túre vo vyhriatej sauničke priamo na vašej parcele?! Ak si trúfate, schladiť sa môžete priamo v Studenom potoku.

Sauna funguje na tuhé palivo a teplota sa dá regulovať tak, že je vhodná pre všetkých. Detičky si totiž zvyknú saunovanie užiť tiež.

Mobilnú saunu vieme kedykoľvek pristaviť a pripraviť pre vás priamo na parcelu na čas, ktorý vám vyhovuje. V saune vám zakúrime, prevoniame esenciálnymi olejmi a aj plachty požičiame. Zdravotné benefity - tie máte od nás grátis :)

Sauna býva v niektorých dňoch na "roztrhanie", preto rozhodne odporúčame rezervovať si ju vopred.

Občerstvovacích zariadení je v pešej dostupnosti kempu je hneď niekoľko - v bezprostrednom susedstve (cca 150m) bufet s nápojmi a domácim občerstvením. 

10minút peši to od nás trvá do novo-otvorenej výbornej reštaruácie Famosa, ktorú takisto odporúčame.

Obidve majú otvorené denne do 22,00. 


Odpad sa v Lehare dôkladne separuje (vrátane bio odpadu). Ďakujeme, že sa podieľate. 

Odpadkové koše a nádoby na recyklovaný aj bio odpad nájdete na označenom mieste.

Objemnejší odpad (ako napr. veľké kartóny, polámaný kempingový nábytok, nafukovačky, atď.) si prosím, odvezte so sebou.

Najmä v noci, vás prosíme, aby ste nenechávali zvyšky potravy ani svoje odpadky voľne dostupné -  eliminujeme návštevu zveri.