OTVORENÉ CELOROČNE

11.12.2021

(nie však non-stop :) )

ako fungujeme v mimosezóne?

Prišli ste k nám, nikde nikoho a brána je zatvorená? Nevadí, máme otvorené. Stačí zavolať a buď vám prídeme otvoriť, alebo dostanete inštrukcie ako sa dostať dovnútra. Lepšie však je (pre nás aj pre vás) zavolať vždy vopred. Netvrdím, že vás budeme čakať s teplým čajom (nebodaj dychovkou :)), ale nebudete musieť nikde postávať, parcelu budete mať nachystanú, vodu zohriatu :)

Sme malý, rodinný, stále sa len rozbiehajúci kempík a všetky profesie u nás zastupujú dve osoby. Vrátnik aj 24-hodinová recepčná mimo hlavnej sezóny teda fungujú online z home-officu. Každý deň do Lehára chodíme, nie však v pravidelnom čase, ale skôr podľa potreby.

Leharo funguje momentálne v mimo-sezónnom režime. Dostupnosť a prístupnosť parciel závisí od počasia, zdroj vody, pochopiteľne, takisto. Na viacerých parcelách bol spevnený podklad, čiže je bezpečné na nich parkovať aj vo vlhkom počasí. V Leháre prebieha aj mimo-sezónna údržba, niektoré parcely teda z času na čas neslúžia na kempovanie, ale realizuje sa na nich vylepšovanie a skvalitňovanie budúcich služieb pre vás.

Kapacitne Leharo teraz vyťažené na 100% nie je, čiže najlepšia príležitosť na oddych a dočerpanie energie a vitamínu D. Takisto máte ideálnu šancu, lúku si rezervovať na stretnutie s priateľmi, karavanový zraz, oslavu, skrátka uzavretú spoločnosť.

Vonku sa už poriadne ochladilo, a tak sa zaliezate zohriať do svojich karavanov podstatne skôr. Myslite na to, že na vykurovanie je vždy výhodnejšie používať plyn, no aj ten sa teraz míňa o niečo rýchlejšie, tak si nezabudnite priniesť vždy aj záložnú bombu. Deka už stačiť nebude :)

Energetické nároky a požiadavky mávate rôzne. Niektorí nepotrebujete elektriku vôbec a vystačíte aj pár dní s vlastným solárom, niektorí sa rozšupnete a natočíte aj 30kw/noc. Vás, ekologicky-úsporných, sme sa rozhodli odmeniť a cenu zmeniť z paušálnej na cenu podľa spotreby. Cenu za prenájom parcely nemeníme. Elektrina bude ale účtovaná zvlášť, v cene nebude zahrnutá vôbec.